سلام

لطفا راهنمایی فرمایید

بنده 37 سال دارم-کارمند-وضعیت مالی خیلی معمولی-پدرم 20سال قبل فوت کرد و آنچه از اموال ماند، همه را به نام مادر کردیم(یک خواهر و یک برادر دارم)

من به دلیل اینکه بر روی پای خودم ایستادم و همیشه زحمت کشیدم(فوق لیسانس دانشگاه دولتی و همیشه کار کرده ام ) مادرم هیچ وقت هیچ کمکی به من نکرده است. اما برای برادر بزرگم که 5 سال از من بزرگتر است تا این لحظه همه جوره سنگ تمام گذاشته، اگر من با قسط و وام، ماشین بخرم، مادرم برای برادرم بلافاصله ماشین می خرد.بارها با او صحبت کرده ام، اما حرف حسابی ندارد.مادر بزرگم به بازگی فوت کرده است و میلیاردها پول به ارث گذاشته است، من در یک منطقه پایین و در یک آپارتمان کوچک زندگی می کنم و برادرم کار نمی کند. در حال حاضر مادرم با ارث به جا مانده برایش، می خواهد برای برادرم یک منزل میلیاردی در بالای شهر بخرد و می گوید گناه دارد، کار ندارد. تو کار داری و ییک سقف هم داری برای خودت.

من واقعا ناراحتم از این قضیه و چرا دروغ، شایدم اسمش حسادت باشه. البته همسرم هم فشار روحی و روانی زیادی به من می آورد و دائم می گوید تو بی عرضه هستی، مثل .کار می کنی و هیچی نداری و برادرت تو خونه نشستهو فقط ورزش می کنه و بهترین زندگی رو داره.آینده بچه اش هم تامین شده اما تو درست می گوید آما شما بگویید چه کنم؟ حرف زدن موثر نبوده

تصمیم گرفتم برای همیشه با خانواده قطع رابطه کنم تا دیگر هیچی نبینم از این بی عدالتی، می دانم درست نیست. اما چه کنم؟

راهنمایی تئوری و کتابی بلدم که به خودم افتخار کنم و عملی راه حل چیست؟ شما وقعا جای من بودید چه می کردید؟

متشکرم

منبع: مشاورکو: مرکز مشاوره روانشناسی و مشاوره آنلاین - اختلاف مالی با خانواده

خانواده سبز فردا گوید ,برادرم ,مادرم ,کرده ,مالی ,برای برادرم منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

شرکت رام سیستم رنگ زندگی پارس اتیلن کیش رپورتاژ آگهی لاوسینما آخرین اخبار استخدامی و نیازمندی ها در ایران دانلود تحقیق جمله های کوتاه... سلامت زنان